Община Панагюрище успешно приключи изпълнението на дейностите по проект „С енергия от слънцето – в услуга на хората“, финансиран по процедура BG-RRP-13.009 „Инсталиране на фотоволтаични системи (ФЕЦ) в съществуващи социални услуги, делегирана от държавата дейност, и закупуване на електрически превозни средства, включително свързани зарядни станции за предоставяне на социални услуги“ по Механизма за възстановяване и устойчивост.

По темата има и допълнителна публикация от PIA News.

Публикации по темата

Материалът е генериран автоматично от система на PNGDNES на база публично достъпни публикации от местни и регионални медии. Панагюрище днес, не е първоизточник и не носи отговорност за точността, пълнотата и актуалността на информацията в оригиналните публикации. За пълния контекст вижте посочените източници.